TROJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pSytrance?

5 posters

Goto down

pSytrance? Empty pSytrance?

Příspěvek  Dioklecianus Sun Oct 07, 2007 1:18 am

Tak řekl bych, že jsme právě zabili Ceasera! Smile

Můj návrh je, abychom si teď upřesnili, co budeme dělat.

Měli bychom si začít stavět ali armádu, s tím měl pSytrance pravdu, ale nejlepší bude zůstat u staré metody, každý má svoji a jeden druhému pomáhá. Potom by nebylo odvěci, začít naše vojska počítat (mé stavy jsou: 30 legionářů, 10 Imperiánů a 2 Equites Legát, co máte vy?), na mé staré ali to bylo využívané téma. Napadlo mě také, že by jsme mohli stanovit, povinný armádní přírůstek, ale to asi není nejlepší nápad (hold někdo potřebuje stavět neco jiného).

Také by jsme měli zvětšit své popky, to ale už není takový problém jako s armádou. Proto navrhuji, aby do 48 hodin měli všichni popku 120+ (když ne, tak ne, nic tak hroznýho se neděje, ale snažte se). Také by to chtělo nové hráče, ale to je těžké. Proto než hledat bych stanovil podmínky a on se někdo přihlásí! Very Happy

Závěrem bych chtěl poprosit, zda by jste mohli reagovat přímo. Je to příjemnější než kudla v zádech jako u pSytrance (ale tomu jsem jí tam dal já Embarassed).

Děkuji za pozornost,
loučí se Dioklecianus

Dioklecianus

Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Troy Sun Oct 07, 2007 11:44 am

souhlasim celkem stebou.
muj stav armady je ted trosku slozitejsi,protoze na me utoci jeden hrac kterej ma sice popku 91 a 77,ale hraje za tri vesnice kvuli zlatkam,jak mi psal,takze na me ted posila utoky a slibuje mi ze me znici Wink
jeho prvni utok byl hodne slabej jen 19legionaru,ale i tak proti germanovi ma docela vyhodu.
Ted chci zacit stavet ostepare na obranu,aspon trosku mi pomuzou v obrane,tak moc ted nepocitejte s mym populacnim rustem,dokud si neudelam vetsi armadu,protoze s 45 palkarema a jednim hrdinou jako palkarem toho moc neubranim.

Troy

Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  medard Sun Oct 07, 2007 1:21 pm

Pridal jsem se k vam dneska, a tak trosku nechapu co se tady deje (mam na mysli s pSytrancem)...Nemohl by mi to nekdo priblizit, at jsem v obraze???

medard

Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 07. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Dioklecianus Sun Oct 07, 2007 1:33 pm

medard napsal:Pridal jsem se k vam dneska, a tak trosku nechapu co se tady deje (mam na mysli s pSytrancem)...Nemohl by mi to nekdo priblizit, at jsem v obraze???

Jedná se o "oblíbeného" hráče, který náš opustil. Sad

Troyi,
to o čem mluvíš vypadá jako útok na člena ali => na ali, měli bychom se začít bránit, pošli mi souřadnice jeho vesnic a počty armád (pokud můžeš), asi si k němu zajdu na návštěvu.

Dioklecianus

Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Troy Sun Oct 07, 2007 1:56 pm

Dioklecianus napsal:
medard napsal:Pridal jsem se k vam dneska, a tak trosku nechapu co se tady deje (mam na mysli s pSytrancem)...Nemohl by mi to nekdo priblizit, at jsem v obraze???

Jedná se o "oblíbeného" hráče, který náš opustil. Sad

Troyi,
to o čem mluvíš vypadá jako útok na člena ali => na ali, měli bychom se začít bránit, pošli mi souřadnice jeho vesnic a počty armád (pokud můžeš), asi si k němu zajdu na návštěvu.
ano byl to utok,ale uz o nic nejde,s tim hracem jsme si to vyjasnili a on mi ted posila stale suroviny,dokud nesmaze svy tri acc Laughing
takze jsem z toho vysel hodne dobre Twisted Evil

Troy

Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  karton Sun Oct 07, 2007 2:27 pm

Máme na výběr několik možností. Možnost zveřejňovat armádu na foru není příliš dobrá z důvodu špionů. O mnohem víc se mi líbí možnost alianční armády, a to u 2-4 hráčů s přesným rozlišováním na striktně útočnou a obrannou, je to lepší z hlediska využití surovin. Třetí možnost je utvořit menší sektory, ve kterých budou hráči k sobě blízcí a budou aktivně spolupracovat. To vyžaduje ale velkou míru odpovědnosti z hlediska všech hráčů,a v každém sektoru určit velitele s určitými právy a povinnostmi. Jiná možnost mě prozatím nenapadá. V této fázi bych se nejvíc přikláněl k aliarmádě.

karton

Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Dioklecianus Sun Oct 07, 2007 2:38 pm

karton napsal:Máme na výběr několik možností. Možnost zveřejňovat armádu na foru není příliš dobrá z důvodu špionů. O mnohem víc se mi líbí možnost alianční armády, a to u 2-4 hráčů s přesným rozlišováním na striktně útočnou a obrannou, je to lepší z hlediska využití surovin. Třetí možnost je utvořit menší sektory, ve kterých budou hráči k sobě blízcí a budou aktivně spolupracovat. To vyžaduje ale velkou míru odpovědnosti z hlediska všech hráčů,a v každém sektoru určit velitele s určitými právy a povinnostmi. Jiná možnost mě prozatím nenapadá. V této fázi bych se nejvíc přikláněl k aliarmádě.

Se špionama máš asi pravdu, asi to není nejlepší nápad psát tady naše stavy.
NO, vytvořit ali armádu se pokoušel už pSytrance! Víš sám výsledek, svěřovat většinu moci jednomu nebo skupině hráčů se mi nelíbí.
Ty sektory, nejsou špatný nápad, ale s kým bych byl já?! Jsem od vás ostatních dost vzdálen. Ale asi mi to přijde jako nejlepší možnost, nebude tu žádné riziko, že někdo získá velkou převahu nad ostatními.

Dioklecianus

Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Troy Sun Oct 07, 2007 3:15 pm

ally armadu musi delat nekdo kdo ma kolem sebe multi a mega corp?
pepinoss a ja mame kolem sebe jeden multi a jeden mega corp + hodne oaz
toho by se dalo vyuzit na ally armadu.
Jinak pocet vojaku by se posilalo tomu kdo by delal ally armadu nebo zakladateli ttttt

Troy

Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Dioklecianus Sun Oct 07, 2007 3:50 pm

Troy napsal:ally armadu musi delat nekdo kdo ma kolem sebe multi a mega corp?
pepinoss a ja mame kolem sebe jeden multi a jeden mega corp + hodne oaz
toho by se dalo vyuzit na ally armadu.
Jinak pocet vojaku by se posilalo tomu kdo by delal ally armadu nebo zakladateli ttttt

Nemyslím si, že mega nebo motli corp je dulezitej. Stačí ti standart jen kdyz budeš vyvíjet jen vojsko.
Jinak bych řekl, že spávu armád má na starost Generál. Taky bych měl návrh, aby se generálem stal ten, kdo má nej army ze všech.

Dioklecianus

Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Troy Sun Oct 07, 2007 4:14 pm

Dioklecianus napsal:
Troy napsal:ally armadu musi delat nekdo kdo ma kolem sebe multi a mega corp?
pepinoss a ja mame kolem sebe jeden multi a jeden mega corp + hodne oaz
toho by se dalo vyuzit na ally armadu.
Jinak pocet vojaku by se posilalo tomu kdo by delal ally armadu nebo zakladateli ttttt

Nemyslím si, že mega nebo motli corp je dulezitej. Stačí ti standart jen kdyz budeš vyvíjet jen vojsko.
Jinak bych řekl, že spávu armád má na starost Generál. Taky bych měl návrh, aby se generálem stal ten, kdo má nej army ze všech.
ja bych to spis rozdelil na defenzivniho a offenzivniho generala nebo jak tomu budem rikat,protoze je docela narocny aby jeden clovek stavel jak off tak i def army.Ja bych navrhoval na off army nejakeho rimana a na def gala nebo rimana.

Troy

Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  medard Sun Oct 07, 2007 4:40 pm

Jen takova poznamka, abyste znali i muj nazor na ali army...

Jsem nekompromisne proti vytvareni ali armad, at uz v rukou jednoho nebo vice hracu...

medard

Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 07. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Dioklecianus Sun Oct 07, 2007 5:23 pm

medard napsal:Jen takova poznamka, abyste znali i muj nazor na ali army...

Jsem nekompromisne proti vytvareni ali armad, at uz v rukou jednoho nebo vice hracu...

Já taky.
Podle mě by měl mít každý svoji armádu a Generál by jen kontroloval a řídil by útoky na cizí ali. Proto by měl být Generálem někdo, kdo je dobrý stratég.
Možná by nebylo odvěci, uskutenit volbu Generála, každý není Napoleon! Smile

Dioklecianus

Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Troy Sun Oct 07, 2007 7:44 pm

Dioklecianus napsal:
medard napsal:Jen takova poznamka, abyste znali i muj nazor na ali army...

Jsem nekompromisne proti vytvareni ali armad, at uz v rukou jednoho nebo vice hracu...

Já taky.
Podle mě by měl mít každý svoji armádu a Generál by jen kontroloval a řídil by útoky na cizí ali. Proto by měl být Generálem někdo, kdo je dobrý stratég.
Možná by nebylo odvěci, uskutenit volbu Generála, každý není Napoleon! Smile
no jo jenze jak chces vybrat generala,kdyz tady neni zas tak lehky zjistit jak moc jsou lidi dobry vstrategii pokud je neznas uz z minulych serveru

Troy

Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Dioklecianus Sun Oct 07, 2007 7:54 pm

Jako pri zkouskach na dustojnika.

Dostanes priklad, popises reakci a ostatni to vyhodnoti. Problem je, ze kdo dokaze udelat dobry priklad, je dostatecne dobrej, aby byl generalem sam. Very Happy
Na necem takovym bych to posatvil.

Dioklecianus

Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Troy Sun Oct 07, 2007 9:27 pm

Dioklecianus napsal:Jako pri zkouskach na dustojnika.

Dostanes priklad, popises reakci a ostatni to vyhodnoti. Problem je, ze kdo dokaze udelat dobry priklad, je dostatecne dobrej, aby byl generalem sam. Very Happy
Na necem takovym bych to posatvil.
hhh tak to hodne stesti s vymyslenim generale Very Happy
ja mam zakazano pouzivat mozek,takze budu jen podporovat vtipne napady Very Happy

Troy

Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  medard Sun Oct 07, 2007 9:53 pm

Timto bych se chtel dobrovolne vzdat postu generala. Zadny test mi neposilejte.
Dekuji

medard

Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 07. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Dioklecianus Sun Oct 07, 2007 10:00 pm

Laughing Laughing Laughing

Zatím jsme jen ve stadiu debaty, pokud nám to ttttt nepovolí, tak se nic dít nebude.
Jinak mě taky napadlo, že Generál by byl ten, kdo má největší armádu.

Na každý pád, měli by se zapojit další hráči, zatim se tu bavíme jen my čtyři.

Dioklecianus

Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Troy Sun Oct 07, 2007 11:04 pm

Dioklecianus napsal:Laughing Laughing Laughing

Zatím jsme jen ve stadiu debaty, pokud nám to ttttt nepovolí, tak se nic dít nebude.
Jinak mě taky napadlo, že Generál by byl ten, kdo má největší armádu.

Na každý pád, měli by se zapojit další hráči, zatim se tu bavíme jen my čtyři.
nj musime psat vsem hracum aby se aktivne ucastnili fora ikdyz musime brat v potaz i to, ze se mohou nekteri i trosicku bat sem neco napsat,ze se budou stydet Twisted Evil

Troy

Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  karton Mon Oct 08, 2007 12:41 am

já se nebojím, já jsem chytil tchoře. Jenom si stojím za svým názorem udělat 2 (ale spíš více) aliarmád.

karton

Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Dioklecianus Mon Oct 08, 2007 8:31 am

karton napsal:já se nebojím, já jsem chytil tchoře. Jenom si stojím za svým názorem udělat 2 (ale spíš více) aliarmád.

Laughing
Bohužel, né každý má to štěstí. Smile Ale souhlasím s tebou, že mít ali armadu pod jedním nebo dvěma hráči je pitomost. Já jsem pro, aby se vybral General a ten by jen dohlížel na stavy ostatních hráčů a komandoval by.

Dioklecianus

Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 05. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  LordBoris Mon Oct 08, 2007 10:16 pm

nevím, nápad ally armády se mi moc nelíbí, na s7 to sice šlapalo ale jde o princip Smile
aco se dělo s pSytrancem?m ě přišel přes SZ normální pale Question

LordBoris

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

pSytrance? Empty Re: pSytrance?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru